Skultuna ljusstakar

565981

LJUSSTAKAR, tidigt 1900-tal, 1 par, mässing, Skultuna bruk, gustaviansk stil, märkta no 71, höjd ca 28 cm

Åldersrelaterat slitage, vaxrester förekommer

Metall

Skultuna ljusstakar

Budhistorik (13 bud)
4222678
3 200
4222693
4222678
2 800
4222692
2 600
4222678
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.