Collier 2 st

565973

COLLIER, 2 st, doserade; ett collier med bärnsten kulor samt silver lås, längden av kulorna ca 12.40-17.45 mm; ett collier med bärnsten kulor samt lås i gul metall, Ø 9.45-16.80 mm; längd ca 46-50.5 cm

Ställvis krackelyr till ytan av kulorna, slitage, några mindre nagg, bärnstenkulorna är behandlade

Guld/Smycken

Monter 19

Collier 2 st

Budhistorik (3 bud)

4223793
4212503
4208734

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.