Hörnskåp 1800-tal

565972

HÖRNSKÅP, 1800-tal, över- och underdel med två hyllplan, höjd ca 208, 110x74 cm

Slitage, senare bemålning, nycklar saknas, avslag på luckor, färgbortfall, spår från trämask

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Hörnskåp 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

4222849
4222837
4210429
4209033
500

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.