Tommy Östmar

565953

TOMMY ÖSTMAR (1934-2007): Figurer, signerad och daterad Tommy Östmar -73, 17/60, färglitografi, ca 50 x 63 cm

Fack 24

Tommy Östmar
Budhistorik

2018-08-28 kl 21:04
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.