Fat silver

565945

FAT, 2 st., silver, 1900-tal, konturerat brätte, en C.G. Hallberg, den andra med importstämpel, längd/diameter ca 24 cm, vikt ca 471 g

Smärre repor

Silver

Fat silver

Budhistorik (1 bud)

4206714
2018-08-22 00:13:07

2018-08-29 kl 17:14
Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.