Lennart Jirlow färglitografi

565944

LENNART JIRLOW (född 1936): "I tryckeriet", signerad L. Jirlow, numrerad XXXlll/L, färglitografi, reliefstämpel Mourlot Paris, bildstorlek ca 46 x 61 cm

Något vågigt blad

Fack 2

Lennart Jirlow färglitografi

Budhistorik (9 bud)
4220253
1 400
4218987
1 300
4220252
4218987
4218656
750

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.