R Ljunggren Stockholm

565931

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): (3), Motiv från Trosa, Vintermotiv, Stortorget, signerade R. Ljunggren och numrerade, färglitografier, motivmått ca 37x28, 48x29, 34x38 cm

Fack 16

R Ljunggren Stockholm

Budhistorik (27 bud)
4222855
1 900
4222851
1 800
4222852
1 800
4222851
1 700
4222846
1 600

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.