Hans Arnold litografi

565928

HANS ARNOLD (1925-2010): "Den flygande kyrkan i Linköping", signerad Hans Arnold, numrerad 13/30, handkolorerad litografi, bildmått ca 45x31 cm

Ej examinerad ur ramen

Fack 2

Hans Arnold litografi

Budhistorik (8 bud)
4221213
1 400
4221168
1 300
4219923
4206393
4206393
950

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.