CH-23 stolar 4 st design Wegner

565925

HANS J WEGNER, stolar, 4 st., "CH-23 Spisestolen", Danmark, stomme i ek samt ryggbricka i teak, snörade sitsar, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, skador på sits

Möbler, Stolar, Design

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (32 bud)
4219986
11 500
4219963
11 000
4219385
10 500
4219961
10 000
4219385
9 200

Slutpris SEK:
11 500
1 110 EUR, 1 260 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.