Tore Eldh silverljusstakar ett par

565924

TORE ELDH, ljusstakar, 1 par, silver, stämpelsignerade T Eldh, K & EC, 1969, höjd ca 18,5 cm

Fyllda botten, slitage

Silver

Monter 9

Budhistorik (21 bud)
4221161
1 600
4221153
4221151
1 400
4221127
1 300
4221147
1 300

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.