Yngve Svedlund oljemålning

565919

YNGVE SVEDLUND (född 1925), "Nyckelharpor", signerad Y. Svedin, olja på duk, ca 80x90 cm

Ramens vänstra kortsida sprucken, färgbortfall

Fack 36

Yngve Svedlund oljemålning

Budhistorik (4 bud)

4220302
4220297
4220282
4219757

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.