Hjalmar Grahn oljemålning

565917

HJALMAR GRAHN (1882-1949), "I svart päls", signerad och daterad á tergo Hj. Grahn 1928, olja på duk uppklistrad på pannå, ca 60x50 cm

Sitter löst i ramen

Rum 5

Hjalmar Grahn oljemålning

Budhistorik (5 bud)
4220136
4220135
2 600
4218437
4210175
4206509

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.