Ljusstakar 1800-tal Frankrike

565916

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, Frankrike, förgylld brons, ben med fjälldekor, lösa manschetter, höjd ca 25,5 cm

Stearinfläckar

Diverse, Belysning

Monter 4

Ljusstakar 1800-tal Frankrike

Budhistorik (16 bud)
4220286
18 500
4219933
18 000
4217983
17 500
4216012
17 000
4216012
15 500

Slutpris SEK:
18 500
1 863 EUR, 2 116 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.