Hjalmar Grahn oljemålning

565915

HJALMAR GRAHN (1882-1949), motiv med spårväg och industribyggnader, signerad Hj. Grahn, olja på duk uppklistrad på pannå, ca 33x39 cm

Oramad

Monter 14

Hjalmar Grahn oljemålning

Budhistorik (7 bud)
4220421
1 600
4220413
1 300
4220379
4213708
4213706

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.