Silver

565913

BÄGARE, NÅLFAT, 5 dlr., silver, 1900-tal, höjd ca 2-14 cm, vikt ca 381 g

Smärre stötskador

Silver

Monter 5

Silver

Budhistorik (7 bud)
4221363
4206716
4206716
950
4215778
900
4206716
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.