Ragnar Swahn oljemålning

565912

RAGNAR SWAHN (1882-1964): "Månuppgång", signerad R Swahn, olja på duk, ca 135x100 cm

Enstaka små fläckar, smärre färgbortfall

Ragnar Swahn oljemålning

Budhistorik (17 bud)
4220724
4216604
4213553
4213552
950
4213551
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.