Casoletter 1800-tal

565907

CASOLETTER, 1 par, 1800-tal, Frankrike, brännförgylld brons, ben i svart sten, sockel i svart marmor, höjd ca 24-26 cm

Smärre slitage, en sockel med nagg

Diverse, Hem, Belysning, Metall

Casoletter 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

4213836
8 000
4206629
7 400
4206375
7 200
4205273

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.