Punschbägare silver

565899

PUNSCHBÄGARE, 9 st., silver, 1900-talets mitt, av varierande modell samt tillverkare, diameter ca 5,5-6,5, höjd 3,5 cm, vikt ca 332 g

Smärre stötskador

Silver

Punschbägare silver

Budhistorik (9 bud)
4222622
950
4206718
900
4206718
850
4222617
4206718
750

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.