Gustav Arne Oljemålning

565884

GUSTAV ARNE (1925-2011): 'Nämndemansgården, Hven', olja på duk, uppklistrad på pannå, signerad G. Arne daterad 1976, ca 49x80 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Gustav Arne Oljemålning

Budhistorik (11 bud)
4222658
1 800
4207534
1 700
4222656
1 700
4207534
1 600
4209414
1 600

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.