Skänk

565876

SKÄNK, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, räfflad dekor, beslag i mässing, höjd ca ,nyckel finns

Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 21

Skänk

Budhistorik (13 bud)
4219944
3 200
4219587
4219020
2 800
4212843
2 600
4212799
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.