Just Andersen brons

565873

JUST ANDERSEN, skål, Danmark, 1920/30-tal, brons, märkt Denmark Just B167B, höjd ca 8,5, diameter 21 cm, vikt ca 1800 g

Slitage

Metall, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Just Andersen brons

Budhistorik (1 bud)

4219280
2018-08-28 01:32:23

2018-08-28 kl 19:24
Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.