Kaffeservis silver C G Hallberg

565872

KAFFESERVIS, 3 dlr., silver, C.G. Hallberg, Stockholm 1930-tal, rokokostil, vriden dekor, höjd ca 8-25 cm, vikt ca 1120 g

Smärre slitage

Silver

Budhistorik (4 bud)

4206746
3 400
4207853
3 400
4206746
4206686
1 700

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.