Kandelabrar 1800-tal

565859

KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets slut, nyrenässans, mässing, 4 ljuspipor, dekor av hängande kedjor, 3-delad fot med bockfötter, höjd ca 48 cm

En kandelaber lutar

Diverse, Belysning

Kandelabrar 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
4219705
4219702
950
4219702
900
4219671
850
4219671

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.