Bordsfotogenlampa

565857

FOTOGENLAMPA, 1900-talets första hälft, Kosmos Brenner, Tyskland, stomme i patinerad metall, oljehus i glas, kupa i frostad glasmassa, höjd ca 56 cm

Brännarglaset med nagg, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Bordsfotogenlampa

Budhistorik (6 bud)
4219696
550
4219539
500
4219411
450
4217450
4209181

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.