Bert-Johnny Nilsson oljemålning

565851

BERT-JOHNNY NILSSON (1934-2004): "Dockan", oljemålning på duk, signerad och daterad B Johnny Nilsson 1985, ca 130x162 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (18 bud)
4221145
13 000
4221144
12 000
4221142
11 500
4221141
11 000
4221091
10 000

Slutpris SEK:
13 000
1 255 EUR, 1 425 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.