Erik Olson Litografi Halmstadgruppen

565850

ERIK OLSON, Komposition, signerad samt daterad Erik Olson 1976, numrerad 11/40, färglitografi, ca 58x69 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (5 bud)
4218808
500
4218807
450
4218805
4218804
4218803

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.