Erik Olson Färglitografi Halmstadgruppen

565847

ERIK OLSON (1901-1986): Surrealistiskt motiv, signerad samt daterad Erik Olson 1974, numrerad 240/350, färglitografi, ca 38x54 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (5 bud)
4218794
500
4218791
450
4218790
4218788
4218747

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.