Axel Olson Litografi Halmstadgruppen

565842

AXEL OLSON (1899-1986): Komposition, signerad Axel Olson, EA-upplaga, handkolorerad litografi, ca 27x20 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (1 bud)

4206051
2018-08-21 17:26:54
500

2018-08-28 kl 19:36
Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.