Esaias Thorén Färglitografi Halmstadgruppen

565835

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Komposition, signerad och daterad Esaias Thorén -80, EA-upplaga, färglitografi, 16,5x25 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (2 bud)

4220731
500
4220536

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.