Sven Jonson Färglitografi Halmstadgruppen

565831

SVEN JONSON (1902-1981): "Den vita portalen", signerad Sven Jonson, färglitografi, ca 35x29 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (2 bud)

4218239
4211395

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.