Axel Olson Etsning Halmstadgruppen

565830

AXEL OLSON (1899-1986): Under grenverk, signerad, numrerad 67/100, etsning, Komposition, ca 13x17 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (1 bud)

4218368
2018-08-27 18:50:42

2018-08-28 kl 19:28
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.