Esaias Thorén Färglitografi Halmstadgruppen

565829

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Fisk, signerad samt daterad Esaias Thorén -80, numrerad 279/360, ca 36x45 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (1 bud)

4206263
2018-08-21 19:20:55

2018-08-28 kl 10:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.