Bert-Johnny NIlsson färglitografi

565826

BERT-JOHNNY NILSSON (1934-2004): Surrealistiskt motiv, färglitografi, signerad samt daterad B,Johnny Nilsson 73, numrerad 25/150, motivmått ca 87x68 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik

2018-08-28 kl 20:04
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.