Fåtöljer

565786

FÅTÖLJER, 1 par, 1970/80-tal, betsad bok, lösa kuddar, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Fåtöljer

Budhistorik (3 bud)

4219812
4218020
4212591

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.