Jette Stoltz oljemålning

565782

JETTE BIRGITTA STOLTZ (1923-2010): "Vita azaleor", signerad och daterad Jette Stoltz 1960, olja på duk, ca 118x61 cm;
PROVENIENS: Property from the estate of Bob&Dolores hope, Julien´s Auctions 2013

Tryckmärken, vågig duk

Visas på begäran

Jette Stoltz oljemålning

Budhistorik (5 bud)
4222574
4222571
1 900
4221836
1 800
4221721
1 600
4210946

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.