Bengt Landin färglitografi

565778

BENGT LANDIN (född 1933): Hönan och kantarellen, signerad och daterad Bengt Landin 1974, 16/85, färglitografi, bildmått ca 45x74 cm

Något vågigt blad, fläckar i marginalen

Bengt Landin färglitografi
Budhistorik (4 bud)

4219914
450
4219833
4218818
4206822

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.