Gustav Arnolds oljemålning

565771

GUSTAV ARNOLDS (1881-1969): porträtt, olja på duk, signerad, ca 40x31 cm

Konst, Äldre måleri

Makadamgatan 11, Helsingborg

Gustav Arnolds oljemålning

Budhistorik

2018-08-30 kl 12:20
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.