Nils & Kajsa Strinning ''String'' hyllor

565769

NILS & KAJSA STRINNING, 3 st, "String", hyllor, 1900-talets andra hälft, vitlackerade gavlar, 8 hyllplan i ek- och teakfanér, höjd ca 58, djup 20-30 cm

Slitage, repor, fläckar och märken, lackeringen är missfärgad

Möbler, Hyllor

Hylla 2

Budhistorik (16 bud)
4225069
4225048
4211951
4225047
4211951
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.