Käppar

565767

KÄPPAR, 4 st, 1900-talets första hälft, samtliga i lackerat trä med kryckor i silver, stämplade 1928 t.o.m 1935, samtliga med inskription, längd ca 88-92 cm

Bruksslitage och beläggningar, enstaka sprickor förekommer

Diverse

Hylla 4

Käppar

Budhistorik (31 bud)
4220211
2 800
4220210
2 600
4220207
2 400
4220203
4220119

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.