Hendrick Savry oljemålning

565766

HENDRICK SAVRY (1823-1907): Kor i landskap, signerad, olja på duk, ca 48x79 cm

Färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Makadamgatan 11, Helsingborg

Hendrick Savry oljemålning

Budhistorik (7 bud)
4225688
4 200
4225686
4225684
4225683
2 600
4225675

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:
6 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.