Charles Sjöholm akvarell

565755

CHARLES SJÖHOLM (född 1933): Karl Johans Torg vid Slussen, signerad C. Sjöholm, akvarell, 38x48 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Tavelvagn 3

Charles Sjöholm akvarell

Budhistorik (4 bud)

4219932
450
4220437
4219932
4216309

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.