Oljemålning

565750

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets slut/tidigt 1900-tal, troligen Österrike, motiv med väverskor och kattungar, signerad F. Widl, olja på duk, ca 55x68 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Oljemålning

Budhistorik (21 bud)
4221329
2 400
4221232
4221326
4221232
1 900
4221212
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.