Samovar i mässing 1900-tal

565747

SAMOVAR, 1900-talets första hälft, mässing, höjd ca 38 cm

Repor

Diverse, Metall

Makadamgatan 11, Helsingborg

Samovar i mässing 1900-tal

Budhistorik (1 bud)

4222686
2018-08-29 16:19:54

2018-08-29 kl 16:22
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.