Soffa Karl Johan

565740

SOFFA, Karl Johan, 1800-talets första hälft, björk, textilklädd, sitthöjd 40, längd ca 180 cm

Slitage, sprickor, lagningar

Möbler, Soffor

Soffa Karl Johan

Budhistorik (24 bud)
4219520
4219565
1 900
4219520
1 800
4219563
1 700
4219520
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.