Oljemålningar efter Eduard von Grützner

565721

ODIENTIFERAD KONSTNÄR (1900-tal): Dryckessällskap, efter Eduard von Grützner, märkta n Grützner, olja på pannå, ca 20x26 cm vardera

Den ena med slitage och repa

Konst, Äldre måleri

Rum 2

Budhistorik (5 bud)
4219817
4219813
2 600
4207852
4206183
4205791

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.