Roberto Matta färgetsning

565706

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition, signerad Matta, numrerad 92/100, färgetsning, motivmått ca 49x37 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Roberto Matta färgetsning

Budhistorik (18 bud)
4220015
2 400
4219036
4219492
4219036
4219428
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.