Väggur

565703

VÄGGUR, omkring 1900, fanerad med valnöt, svärtade knoppar, höjd ca 93 cm, nyckel och pendel finns

Slitage

Klockor/Ur

Rum 7, Hylla 8

Väggur

Budhistorik (4 bud)

4221700
450
4214746
4212434
4209016

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.