Stolar

565700

STOLAR, 4 st, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, modell Axet, träskuren dekor, textilklädda sitsar, sitthöjd ca 43 cm

Slitage

Möbler, Stolar

Rum 21

Stolar

Budhistorik (13 bud)
4222646
950
4221413
900
4222641
900
4221413
750
4209166
700

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.