Lisa Larson ljusstake

565699

LISA LARSON, "Millennium 2000", ljusstake, K-Studion Gustavsberg, glasserat lergods monterat på träsockel, för 4 ljus, signerad Lisa L., numrerad 177/250, höjd ca 13 cm, längd ca 31 cm

Keramik/Porslin, Belysning

Lisa Larson ljusstake

Budhistorik (1 bud)

4212070
2018-08-24 18:31:20

2018-08-28 kl 19:22
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.