Göran Brunius oljemålning

565690

GÖRAN BRUNIUS (1911-2005): "Uggleeken i september", monogramsignerad GB samt ''Göran Brunius'', olja på duk, 93x66 cm

Göran Brunius oljemålning

Budhistorik (5 bud)
4221111
500
4220773
450
4219672
4217932
4205687

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.